mojeID integration (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Email
bn: ইমেইল
