mojeID integration (7.x-1.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
