mojeID integration (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Small
is: Lítið

en: Path
is: Leið

en: Log in using OpenID
is: Rita inn við OpenID

en: Cancel OpenID login
is: Avlýs OpenID innritan.

en: That OpenID is already in use on this site.
is: Hatta OpenID er longu í nýtslu á heimasíðuni.
