mojeID integration (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Small
gu: નાનું

en: Path
gu: પાથ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત
