mojeID integration (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Images
hi: चित्र

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User login form
hi: उपयोगकर्ता का प्रवेश फार्म

en: Country
hi: देश

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Small
hi: छोटा

en: Path
hi: मार्ग

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: Attributes
hi: गुण

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Log in using OpenID
hi: प्रवेश करें OpenID का उपयोग करते हुए

en: Cancel OpenID login
hi: रद्द OpenID लॉगिन

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी

en: That OpenID is already in use on this site.
hi: OpenID पहले से ही इस साइट पर प्रयोग में है
