mojeID integration (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Images
ja: イメージ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: User login form
ja: ユーザーログインフォーム

en: Country
ja: 国

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Small
ja: 小

en: Path
ja: パス

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: Attributes
ja: 属性

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: State/Province
ja: 都道府県

en: Server
ja: サーバー

en: Log in using OpenID
ja: OpenIDでログイン

en: Cancel OpenID login
ja: OpenIDでのログインを中止

en: That OpenID is already in use on this site.
ja: 入力されたOpenIDは、すでにこのサイトで使用されています。

en: Registration
ja: 登録

en: Valid
ja: 有効

en: User login block
ja: ユーザーログインブロック

en: Identifiers
ja: 識別名

en: Section @section
ja: セクション @section
