mojeID integration (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Small
ka: პატარა

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Cancel OpenID login
ka: OpenID ავტორიზაციის გაუქმება

en: That OpenID is already in use on this site.
ka: ეს OpenID უკვე გამოიყენება ამ საიტზე.
