mojeID integration (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Small
kk: Кіші

en: Path
kk: Жол

en: Log in using OpenID
kk: OpenID арқылы кіру

en: Cancel OpenID login
kk: OpenID кіруді болдырмау

en: That OpenID is already in use on this site.
kk: Бұл OpenID сайтта бұрын тіркелген.

en: Registration
kk: Тіркелу
