mojeID integration (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Images
mr: चित्रे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Small
mr: लहान

en: Path
mr: रस्ता

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
