mojeID integration (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User login form
nl: Gebruikersinlogformulier

en: Country
nl: Land

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Small
nl: Klein

en: Path
nl: Pad

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: Attributes
nl: Attributen

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Log in using OpenID
nl: Log in met OpenID

en: Cancel OpenID login
nl: OpenID-login opheffen

en: That OpenID is already in use on this site.
nl: Deze OpenID is reeds gebruikt op de website.

en: VAT
nl: BTW

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Valid
nl: Geldig

en: Street 1
nl: Straat 1

en: Street 2
nl: Straat 2

en: User login block
nl: Gebruikersloginformulier-blok

en: Big
nl: Groot

en: Social security number
nl: BSN

en: Section @section
nl: Sectie @section
