mojeID integration (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Small
oc: Pichon

en: Path
oc: Camin

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Address
oc: Adreça

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Student
oc: Estudiant

en: Log in using OpenID
oc: Se connectar amb OpenID

en: Cancel OpenID login
oc: Anullar la connexion OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
oc: Aqueste OpenID es ja en utilizacion sus aqueste site.

en: Registration
oc: Enregistrament
