mojeID integration (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Path
os: Фæндаг
