mojeID integration (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Images
ro: Imagini

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: User login form
ro: Formular de logare

en: Country
ro: Ţară

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Small
ro: Mic

en: Path
ro: Cale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Email
ro: email

en: Address
ro: Adresă

en: Attributes
ro: Atribute

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Log in using OpenID
ro: Autentificați-vă folosind OpenID

en: Cancel OpenID login
ro: Anulați autentificarea OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
ro: Acest OpenID este deja în uz.

en: VAT
ro: TVA
