mojeID integration (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: That OpenID is already in use on this site.
sl: Ta OpenID je že v uporabi na tem splenem mestu.
