mojeID integration (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Path
sr: Путања

en: Email
sr: Е-мејл адреса
