mojeID integration (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User login form
sv: Inloggningsformulär för användare

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Small
sv: Liten

en: Path
sv: Sökväg

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Log in using OpenID
sv: Logga in med OpenID

en: Cancel OpenID login
sv: Avbryt inloggning med OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
sv: Detta OpenID används redan på denna webbplats.

en: VAT
sv: Moms

en: Registration
sv: Registrering

en: User login block
sv: Block för användarinloggning

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Social security number
sv: Personnummer

en: Section @section
sv: Sektion @section
