mojeID integration (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس
