mojeID integration (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Small
az: Balaca

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər
