mojeID integration (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Log in using OpenID
bo: OpenID སྤྱད་ནས་ནང་འཇུག་བྱེད་པ

en: Cancel OpenID login
bo: OpenID ཡི་ནང་འཇུག་ཕྱིར་འཐེན་བྱེད་པ

en: That OpenID is already in use on this site.
bo: OpenID དེ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཐོག་ཏུ་སྔར་ནས་སྤྱོད་བཞིན་འདུག
