mojeID integration (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User login form
da: Login-formular

en: Country
da: Land

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Small
da: Lille

en: Path
da: Sti

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: Attributes
da: Attributter

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: State/Province
da: Landsdel

en: Log in using OpenID
da: Log ind med OpenID

en: Cancel OpenID login
da: Fortryd OpenID log ind

en: That OpenID is already in use on this site.
da: Den angivne OpenID bruges allerede på sitet.

en: Registration
da: Tilmelding

en: User login block
da: Bruger login-blok

en: Section @section
da: Sektion @section
