mojeID integration (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Small
hy: Փոքր

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Email
hy: Էլ. փոստ
