mojeID integration (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Log in using OpenID
jv: Mlebu karo OpenID

en: Cancel OpenID login
jv: Batalna mlebu karo OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
jv: OpenID uwis siap dienggo nang situs iki.
