Mojo (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
