Mojo (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Help
ru: Дуза

en: Main menu
ru: Кол меню
