Mojo (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
