Mojo (7.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
