Mojo (7.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: You are here
is: Tú ert her
