Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Help
cs: Nápověda

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Unpublished
cs: Skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: JavaScript settings
cs: Nastavení pro JavaScript
