Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Feed
et: Andmevoog

en: Help
et: Abi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: JavaScript settings
et: JavaScript seaded
