Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: More
hi: अधिक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Categories
hi: वर्ग

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Help
hi: मदद

en: URL
hi: यूआरएल

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
