Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
