Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
