Mojo (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: More
sr: Више

en: Categories
sr: Категорије

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main menu
sr: Главни мени
