Mojo (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
