Mojo (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
