Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
