Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
