Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Feed
oc: Flux

en: Help
oc: Ajuda

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Only in admin section
oc: Unicament dins l'administracion

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
