Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: More
pt: Mais

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Categories
pt: Categorias

en: Miscellaneous settings
pt: Configurações Diversas

en: Help
pt: Ajuda

en: Updated
pt: Atualizado

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Display breadcrumb
pt: Mostrar navegação estrutural

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: You are here
pt: Está aqui

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário

en: Highlighted
pt: Destacado

en: JavaScript settings
pt: Configurações de JavaScript
