Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Feed
tr: Akış

en: Help
tr: Yardım

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Only in admin section
tr: Sadece yönetici bölümünde

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: JavaScript settings
tr: JavaScript ayarları
