Mojo (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Categories
uk: Категорії

en: Miscellaneous settings
uk: Різні налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Help
uk: Довідка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Only in admin section
uk: Тільки в адміністративному розділі

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
uk: Тільки текст. Не забудьте додати пробіли.

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: JavaScript settings
uk: Налаштування JavaScript

en: Display the main menu as a drop-down menu.
uk: Посилання головного меню

en: Comment links
uk: Посилання коментаря
