Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Feed
fi: Syöte

en: Help
fi: Ohje

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Three column 25/50/25
fi: Kolme palstaa 25750/25

en: Three column 25/50/25 stacked
fi: Kolme palstaa 25/50/25 pinottu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Second
fi: Sekunti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Third
fi: Kolmas

en: Fourth
fi: Neljäs

en: Fifth
fi: Viides

en: Sixth
fi: Kuudes

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Columns: 1
fi: Palstat: 1

en: Columns: 3
fi: Palstat: 3

en: Columns: 2
fi: Palstat: 2

en: Base theme
fi: Perusteema

en: JavaScript settings
fi: JavaScript-asetukset
