Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Feed
he: פיד

en: Help
he: עזרה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: First
he: ראשון

en: Second
he: שניה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Columns: 1
he: טור: 1

en: Columns: 3
he: טורים: 3

en: Columns: 2
he: טורים: 2

en: One column
he: טור אחד
