Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Ummæli

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: Feed
is: Veita

en: Help
is: Hjálp

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: Three column 25/50/25
is: Þriggja dálka 25/50/25

en: Three column 25/50/25 stacked
is: Þriggja dálka staflað 25/50/25

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: First
is: Fyrsta

en: Second
is: Sekúnda

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Third
is: Þriðja

en: Fourth
is: Fjórða

en: Fifth
is: Fimmta
