Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
