Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon
