Mojo (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
