Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Feed
be: Жывільнік

en: Help
be: Дапамога

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Second
be: Секунда

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: You are here
be: Вы тут

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
