Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Miscellaneous settings
ca: Paràmetres addicionals

en: Feed
ca: Canal

en: Help
ca: Ajuda

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Breadcrumb settings
ca: Paràmetres del fil d'ariadna

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: First
ca: Primer

en: Second
ca: Segon

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: Fifth
ca: Cinquè

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Columns: 1
ca: Columnes: 2

en: Columns: 3
ca: Columnes: 3

en: Columns: 2
ca: Columnes: 2

en: One column
ca: Una columna

en: JavaScript settings
ca: Paràmetres del JavaScript
