Mojo (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Feed
el: Ροή

en: Help
el: Βοήθεια

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: First
el: Πρώτο

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
